Chalupa Pohoda Liptov

Chalupa Pohoda Liptov je situovaná v obci Demänová, v blízkosti obce Demänovská Dolina, len 5 km od Demänovskej jaskyne a 11 km od lyžiarskeho strediska Jasná Chopok Nízke Tatry. Objekt je situovaný v slepej ulici, v tichom prostredí, s dostatkom súkromia a nachádza sa priamo pri horskom potoku Demänovka. V pešej vzdialenosti je niekoľko reštaurácií, wellness centrum, celoročné potraviny. K autobusovej zastávke SKI BUS do Jasnej a Tatralandie je to 5  min. chôdze.

Chalupa má na prízemí vstupnú chodbu, z ktorej sa vstupuje do samostatnej spálne, kúpelne a obývacej miestnosti s kuchynkou. Na poschodie sa dostanete točitými schodami do priechodnej spálne s 2 samostanými lôžkami, z nej máte prístup do malého samostatného WC a ďalšej spálne s 2 samostatnými lôžkami a manželskou posteľou.

Kúpeľňa na prízemí je vybavená sprchovacím kútom, umývadlom a WC.

Zastavaná plocha objektu je 60 m2, obytná plocha 100 m2. Priestory v podkroví sú riešené šikmým zníženým stropom vhodné hlavne k prenocovaniu.

V exteriéri sa nachádza oplotená záhrada s vonkajším sedením a grilom. Ohnisko sa nachádza pri rieke Demanovka hneď za plotom pozemku.


Parkovacia plocha je vo vstupnej časti pozemku pre max. 2 autá v oplotenejčasti. Parkovanie je možné aj pred bránou v slepej ulici.

Ubytovanie Slovenský Raj

Adresa-logo

Adresa

Kút 22
031 01 Liptovský Mikuláš

Telefón-logo

Telefón

+421 903 634 064
+421 905 714 541

email-logo

Email

info@chatapohoda.sk
info@chalupapohodaliptov.sk

Top